LIFESTYLE

Strzelając jadem

Metro staje się moją ulubioną skarbnicą tematów na bloga. Wsiadam i jadę, ale nie klikam wtedy w komórkę tylko słucham. Tak, podsłuchuję. Tak, nadstawiam ucha. A jak widzę, że niedaleko jest możliwość poobserwowania dwóch, a najlepiej trzech dziewcząt w wieku 20 kilku lat, bezczelnie się przesiadam.

Były dwie. Szczupłe, lekko wylaszczone, koki na czubku głowy, przedłużone rzęsy, fajne ciuchy, za mocny jak na 10.00 rano makijaż.
– I wiesz co wtedy? No kurwa, zjeb mnie tak wkurzył!
– Ale że Radek?
– No Radek, ja pierdolę…
I tu poszła cała wiązanka, jakim to Radek jest skończonym, żałosnym męskim organem. Kim jest Radek? Chłopakiem owej dziewczyny. Który podpadł, bo coś tam zrobił nie tak, ale z rozmowy nie wynikało, żeby ją zdradził, spalił dom, uprał białe ciuchy z czerwoną koszulą itp. Pierdolony zjeb po prostu lekko zawinił.

To, w kim się zakochujemy i z kim jesteśmy, świadczy o nas. Tak, twój facet czy dziewczyna jest twoją wizytówką. I świadomym wyborem – nikt nie zmusza nas do bycia z kimś.  Każdy z nas ma swoje gusta i zasady, wybiera tą drugą połówkę tak, by pasowała. By dawała radochę. By była jak najlepsza.
Chyba zawsze stawiałam poprzeczkę wysoko. W ostatnim okresie, chyba nawet za wysoko, bo zanim pojawił się N. długo byłam sama i cholernie wybrzydzałam. Nigdy nie zdarzyło mi się nazwać aktualnego chłopaka kutasem o tak. Za to, że lekko nabroił. Owszem, bluzgi leciały, ale szczerze? Na tych, którzy zasługiwali. Bo naprawdę dali w kość.

Jechanie po swoim mężczyźnie jest wstrętne. Sprawia, że słuchającym “uszy więdną”, robi się niemiło, niesmacznie. Jesteś ze skończonym idiotą? A więc jesteś głupia. Jest się czym więc chwalić? Nie sądzę. Darcie ryja o tym najgłośniej jak się da w miejscu publicznym jest niefajne.

Szanuj go, w końcu z jakiegoś powodu z nim jesteś. Jeśli coś spieprzył, wygadaj się przyjaciółce, mamie… Odreaguj. Ale nie w ten sposób. Wypluwanie jadu nie powinno działać jak autoterapia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.